Östgöta Motion den 14 april
   Startsida     Anmälan     Startlista     Till ckhymer.com


Startlista - Östgöta Motion 2018

Startnr Namn Ort
1 Lena Svedberg Laxå
2 Alexander Tegbring Torslanda
3 Johan Lindblom Torslanda
4 Reiner Siberg Linköping
5 Sebastian Hallberg Linköping
6 Joakim Ackarp Åtvidaberg
7 Fredrik Christiansson Täby
8 Tina Plejert Bankeryd
9 Maria Larsson Huskvarna
10 Ulrica Larsson Huskvarna
11 Henrik Gilstring Linköping
12 Rebecca Fors Norrköping
13 Olof Wojtkowiak Motala
14 Erik Aldrin SOLLENTUNA
15 Jan svensson Linghem
16 Maria Åkerberg Motala
17 Joakim Davidsson Motala
18 Gustaf niord Linköping
19 Rune Djerv Jönköping
20 Henrik Bergström Huskvarna
21 Torbjörn Svensson Jönköping
22 Sofia Karlsson Jönköping
23 Henrik Bergström Huskvarna
24 Erik Ahlepil Linköping
25 Torbjörn Svensson Jönköping
26 Ted Karlsson Vikingstad
27 Emil Gunnarsson Linköping
28 Oskar Niord Vikingstad
29 Nicklas Stockberg Finspång
30 Lars Bäcklund Järna
31 Alex Graham Ljungsbro
32 Madeleine Ståhl Ljusfallshammar
33 Magnus Ericson Ljungsbro
34 Patrik Johansson Ljungsbro
35 Jimmy Wentzell Ljungsbro
36 Martin Granberg Vikbolandet
37 Laura Bäcklund Järna
38 Börje Torstensson Linköping
39 Manuel Cano Linköping
40 Rune Sandör ljungsbro
41 Johan Ekström Linköping
42 Lars Åstrand Linköping
43 Srecko Bergant Linköping
44 Eric Johansson Motala
45 Johan Wigren Linköping
46 Daniel Vingsäter Vreta kloster
47 Marcus Ressner Linköping
48 Viktor Holmgren Linköping
49 Bertil Gustafsson Hölö
50 Tomas Almgren Ljungsbro
51 Stefan Forsgren Ljungsbro
52 Anders Reyier Borensberg
53 Johan Eldh Linköping
54 Zoran Savaric Åtvidaberg
55 Anthon Kazemi Linköping
56 Håkan Sundberg LINKÖPING
57 Per Salokannel Norrköping
58 Jani Vivejo Solna
59 Johan Franzon Linköping
60 Christian Durne Linköping
61 Andreas Bergström Linköping
62 Satu Mäkelä Linköping
63 Magnus Pettersson Gislaved
64 Sebastian Johansson Linköping
65 Johan Gabrielsson Linköping
66 Bengt Franzén Ljungsbro
67 Markus Lundquist Mjölby
68 Oliver Wettergren Linköping
69 Mikael Olsson Linköping
70 Emma Eneling Linköping
71 Leon Poot Linköping
72 Marianne Staaf Linköping
73 Clas Rydergren Linköping
74 Jonas Detterfelt Ljungsbro
75 Dan Norrbo Solna
76 Emma Löfstrand Gislaved
77 Åsa Frisberg Sturefors
78 Mikael Björk Åtvidaberg
79 Rickard Sundberg Helsingborg
80 Magnus Håkansson Örebro
81 Mats Ljungberg Linkoping
82 Kristina Johansson LINKÖPING
83 Caroline Nilsson Linköping
84 David Törner Linköping
85 Johan Lyth Ljungsbro
86 HG Arvidsson Linköping
87 Magnus Josefsson Linghem
88 Håkan Nicklasson Karlskrona
999 Rasmus Nilsson Söderköping
999 Rasmus Nilsson Söderköping
999 Magnus Ahlsen Linköping
999 Ida Sundberg Linköping
999 Martin Sundberg Linköping
999 Benny Löfstrand Gislaved


Korrekt startnummer fylls i efter hand av sekretariatet då betalning inkommit.